نمایندگی محصولات رامون

54 بازدید

نمایندگی محصولات رامون

درب های اتوماتیک و جک های پارکینگی که ابتدا در دهه 1920 اختراع شدند، پس از جنگ جهانی دوم با اختراع صفحه کلید محبوبیت بیشتری پیدا کردند. بازار درب های گاراژ و جک های پارکینگی با ایجاد، توسعه و رشد حومه شهر گسترش بیشتری یافت. امروزه، در کشور ما نیز استفاده از درب های اتوماتیک و جک های پارکینگی از جمله پرکارترین تجهیزاتی هستند که در بخش های املاک مسکونی و محیط های کاری در سراسر کشور استفاده می شوند.

جک های پارکینگی یک نوع وسیله موتوری هستند که باز و بسته شدن درب پارکینگ را به راحتی انجام می دهند. اغلب جک های پارکینگی یا توسط یک سوئیچ روی دیوار گاراژ یا به طور متناوب توسط یک کنترل از راه دور توسط مالک کار می کنند.

بهره گیری از یک درب اتوماتیک پارکینگ برای بسیاری از افراد ارزشمند است. گاهی اوقات به دلایل گوناگون گشودن درب ها می تواند برای برخی از افراد به ویژه افراد مسن و معلول قدری چالش برانگیز باشد و بر استقلال و ایمنی آنها تأثیر بگذارد. با این حال، نصب جک های پارکینگی اتوماتیک می تواند سادگی و امنیت را برای کلیه افراد فراهم کند.

یکی از بهترین شرکت هایی که جک پارکینگی اتوماتیک را تولید می کند شرکت رامون است. در صورتی که شما نیز تصمیم دارید یکی از بهترین و با کیفیت ترین جک های پارکینگی را خریداری کنید و به اطلاعات بیشتری در این باره نیاز دارید با نمایندگی محصولات رامون تماس بگیرید.

در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد انواع جک های پارکینگی و درب های اتوماتیک با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

ایمن-تصویر
ایمن-تصویر

پشینهاد ما به شما :

نمایندگی محصولات داهوا شیراز

نمایندگی شرکت سیماران شیراز

هنگام انتخاب یک جک پارکینگی چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

به طور کلی، هنگامی که تصمیم دارید یک جک پارکینگی که مناسب درب اتوماتیک شما باشد را انتخاب کنید چند نکته وجود دارد که باید قبل از خرید آنها را در نظر بگیرید.

 

اندازه و وزن درب پارکینگ

یکی از مهمترین نکات هنگام انتخاب یک جک پارکینگی در نظر گرفتن اندازه و وزن درب پارکینگ می باشد. بنابراین بسیار مهم است که هنگام تصمیم گیری در مورد نوع جک پارکینگی که قصد دارید خریداری کنید این موارد را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، در صورتی که درب پارکینگ شما بزرگ و سنگین است، درایو پیچ بهترین انتخاب برای شما نخواهد بود، اما یک درایو زنجیره ای می تواند کارآمد باشد. چنانچه درب گاراژ شما بلندتر از حد متوسط می باشد، ممکن است نیاز به یک کیت الحاقی داشته باشید تا این ابزار بتواند به درستی کار کند.

 

نوع متریال استفاده شده در ساخت جک پارکینگی

جک های پارکینگی را می توان از مواد مختلفی مانند روکش PVC، آلومینیوم، فایبرگلاس، فولاد و چوب ساختف که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بهترین نوع متریال استفاده شده در این نوع محصولات می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

اسب بخار

نکته بعدی که هنگام انتخاب مناسب ترین جک پارکینگی باید در نظر بگیرید میزان اسب بخار آنهاست. بدین معنی که باید جکی با موتوری که دارای توانی بین ½ تا 1 ½ اسب بخار را خریداری کنید. معمولا برای یک درب گاراژ سکشنال دو ماشین، یک موتور ½ اسب بخار کافی است. درب های سنگین تر یا درب های یک تکه به اسب بخار بیشتری نیاز دارند.

معمولا نوع توان مصرفی جک های الکترونیکی گاراژ با جریان متناوب (AC) یا جریان مستقیم (DC) کار می کنند.

 

سر و صدا جک های پارکینگی

در صورتی که به سر و صدا حساس هستید، بهتر است جکی را انتخاب کنید که در مقایسه با سایر محصولات سر و صدای کمتری تولید می کند.

 

ایمنی جک پارکینگی

ایمنی جک پارکینگی نیز از جمله عواملی است که همواره توصیه می کنیم قبل از انتخاب محصول آن را در نظر بگیرید. هنگام خرید جک پارکینگی، محصولی را انتخاب کنید که دارای ویژگی های ایمنی مانند سنسورهای عملکرد معکوس خودکار، پرتوهای مادون قرمز و کدهای نورد باشد.

 

میزان بودجه شما

بدیهی است که این مهم ترین عامل در هنگام تصمیم گیری در مورد خرید هر نوع محصول است. در بازار انواع بسیاری از جک های پارکینگی در دسترس هستند که هر کدام از آنها با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهند می توانند قیمت های متفاوتی داشته باشند. اینکه کدام یک از آنها برای شما مناسب تر است به میزان هزینه ای بستگی دارد که مایلید برای خرید آن صرف کنید.

در ادامه اجازه دهید نگاهی به مزایا و معایب نصب جک های پارکینگی بر روی درب پارکینگ بیندازیم. با سنجیدن جوانب مثبت و منفی، می توانید متوجه شوید که آیا این خرید برای شما مناسب است یا خیر.

نمایندگی-محصولات-رامون-شیراز
نمایندگی-محصولات-رامون-شیراز

مزایای اصلی نصب جک پارکینگی به شرح زیر است:

بدیهی است که جک های پارکینگی ایمن تر از درب گاراژهای دستی هستند. از آنجایی که این گونه محصولات توسط یک سوئیچ روی دیوار یا توسط یک کنترل از راه دور کنترل می شوند، برای باز یا بسته کردن آن نیازی به کشیدن یا هل دادن درب نخواهید داشت. همچنین راهی برای قفل و باز کردن درب به صورت دستی وجود دارد. قفل دستی زمانی که برق قطع می شود، و یا درب نیاز به سرویس دارد می تواند بسیار مفید باشد.

یکی دیگر از مزایای نصب جک های پارکینگی و درب های اتوماتیک راحتی آنهاست. همانطور که می دانید درب های اتوماتیک بسیار راحت تر از درب گاراژ دستی هستند. از آنجایی که درب توسط یک کنترل از راه دور کنترل می شود، لازم نیست که برای پارک وسیله نقلیه خود از ماشین پیاده شوید. درب را می توان به طور خودکار با سوئیچ دیواری یا کنترلی که احتمالاً در ماشین خود نگه می دارید باز و بسته کنید.

جک های پارکنیگی در طرح های متنوعی موجود هستند. درب های اتوماتیک پارکینگ می توانند در سبک های مختلفی تولید یا از مواد مختلفی ساخته شوند. آنها می توانند از فولاد یا پانل های برجسته ساخته شوند. به علاوه، آنها را می توان از چوب، آلومینیوم، فولاد، فایبر گلاس یا کامپوزیت چوب نیز ساخت. بنابراین می توانید هر نوعی از این محصولات را انتخاب کنید که برای نمای بیرونی خانه شما مناسب تر است.

نکته بعدی در مورد این گونه محصولات گزینه های مختلف سرعت است، بدین معنی که با کمک گزینه های مختلف سرعت جک های پارکینگی می توانید گزینه های سرعت زیادی را انتخاب کنید که می توانند درب گاراژ شما را با سرعت های متفاوتی باز و بسته کنند.

مهمترین مزایا درب های اتوماتیک و جک های پارکینگی امنیت آنهاست. روشن است که درب های اتوماتیک امنیت بیشتری در مقایسه با درب گاراژ دستی برای شما فراهم می کنند. از آنجایی که برای باز کردن درب اتوماتیک از بیرون به یک کنترل از راه دور نیاز دارید، بدون آ